Namiot High Peak Nevada 5 (925390)
Zdjęcia 4 |
High Peak Nevada 5
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:5.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Nevada 5
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot turystyczny High Peak Nevada 5 jasnoszary | 824 zł |
Namiot High Peak Nevada 5 jasnoszary 10209 | 879 zł |
Namiot turystyczny High Peak Nevada 5 biały | 798 zł |
High Peak, Namiot 5-osobowy, Nevada 10209, szary, 355x 280 cm | 826 zł |
Namiot turystyczny High Peak Nevada 5 jasnoszary | 824 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje High Peak Nevada 5
Ceny na High Peak Nevada 5 |
---|---|---|---|---|
High Peak Nevada 2 | od 409 zł | 10 oferty | ||
High Peak Nevada 3 | od 406 zł | 25 oferty | ||
High Peak Nevada 4 | od 313 zł | 25 oferty | ||
High Peak Nevada 5 | od 770 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →