Namiot Outwell Cloud 3
Zdjęcia 4 |
Outwell Cloud 3
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:5.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Outwell Cloud 3
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Unisex namiot rzucany Cloud dla dorosłych niebieski 360 x 210 x 12 | 899 zł |
Trzyosobowy namiot turystyczny Outwell Cloud 3 blue - ONE SIZE | 930 zł |
Namiot turystyczny Outwell Cloud 3 (2022) | 931 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Outwell Cloud 3 dark green | WYSYŁKA W 24H | 3 | 950 zł |
Outwell Namiot kopułowy Cloud 3, 3-osobowy, niebieski | 849 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Outwell Cloud 3
Ceny na Outwell Cloud 3 |
---|---|---|---|---|
Outwell Cloud 2 | od 650 zł | 10 oferty | ||
Outwell Cloud 3 | od 761 zł | 13 oferty | ||
Outwell Cloud 4 | od 840 zł | 7 oferty | ||
Outwell Cloud 5 | od 1 112 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →