Śpiwór Deuter Orbit SQ -5 (3702119-3320)
Zdjęcia 6 |
Deuter Orbit SQ -5 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Kup Deuter Orbit SQ -5
Wszystkie ceny 12 →deuter Orbit SQ -5 śpiwór z włókna sztucznego 3702122 | 507 zł |
Śpiwór deuter Orbit SQ -5° caramel/teal | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 580 zł |
Deuter Orbit Sq -5° Sleeping Bag Żółty One Size / Left Zipper | 583 zł |
deuter Orbit SQ -5 śpiwór z włókien syntetycznych 3702122 | 456 zł |
Wykonany w kolorze niebieskim, renomowany śpiwór Deuter to model kempingowy. Charakteryzuje się umiarkowaną wagą (prawie 2 kg) i niezbyt obszernymi wymiarami po złożeniu (40 x 24 cm), dlatego w razie potrzeby model można rozważyć również na wędrówki. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni plecak turystyczny, ponieważ Deuter Orbit SQ-5 pomieści 23 litry jego objętości.
Na inną pogodę
Koc do spania jest bardzo uniwersalny pod względem antropometrii turystycznej, ponieważ jest przeznaczony do wzrostu do 200 cm i ma standardową szerokość 80 cm. Warto rozważyć go na różne warunki pogodowe, a wszystko dzięki dwóm warstwom wysokiej jakości syntetycznego Uszczelniacz pustych włókien.
Według standardów Europy Zachodniej model będzie pasował nawet na zimę, ale nasza maksymalna temperatura komfortu wynosząca -5 °C jest bardziej optymalna na wczesną wiosnę lub późną jesień, kiedy prawdopodobne są mrozy.
Gdy zamek jest w pełni rozpięty, produkt zamienia się w klasyczny koc, odpowiedni na letnie schronienie. Jest też zdejmowany zagłówek. Powinien być odpięty w ciepłą noc, a dodatkowo może pełnić funkcję oddzielnej poduszki lub poduszki na stopy.
Wszystko dla wygody
Na zewnątrz wypełniacz Deuter Orbit SQ -5 „chroni” gęsty materiał poliestrowy za pomocą zabezpieczenia przed rozdarciem RipStop. Do swoich dodatkowych zalet producent przypisuje minimalny hałas podczas przewracania się i wszelkich innych ruchów osoby śpiącej. Wewnątrz śpiwora znajduje się naturalna bawełniana wyściółka, która łączy w sobie trwałość, miękkość i oddychalność.
Pozostałe detale wyposażenia są dość typowe: ochrona przed obgryzaniem materiału, możliwość wykonania śpiwora tandem z wersji z lewym i prawym zamkiem, kieszeń wewnętrzna i pętle do suszenia.
Wady śpiwora to nieco wyższa cena niż u głównych konkurentów. Ale po pierwsze jest wystarczająco dużo droższych rozwiązań, jak Kelty Galactic 30 Long. Po drugie, w praktyce przepłacanie za produkty Deuter jest prawie zawsze uzasadnione wysoką jakością i długą żywotnością, a Deuter Orbit SQ -5 nie jest wyjątkiem.