Śpiwór Deuter Orbit -5 (3701618-5316)
Zdjęcia 3 |
Deuter Orbit -5 205x75 cm220x80 cm |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Kup Deuter Orbit -5
Wszystkie ceny 9 →deuter Orbit -5 śpiwór syntetyczny 2023 3701424 | 471 zł |
Śpiwór turystyczny Deuter Orbit -5 Regular 3701424 6329/chestnut/ink 0/Rig | 520 zł |
Śpiwór deuter Orbit -5° chestnut/ink | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 470 zł |
Śpiwór turystyczny Deuter Orbit 5 37011224 r.0/RightR | 422 zł |
Deuter Orbit -5° El Sleeping Bag Pomarańczowy Long / Left Zipper | 561 zł |
Zaprojektowany przez niemiecką markę Deuter śpiwór Orbit dostępny jest w różnych wzorach. W ramach serii różnią się kolorem, stroną zapięcia, rozmiarem i reżimem temperaturowym użytkowania.
Wybór poza sezonem
Modyfikacja Orbit -5 bez dodatkowych przedrostków w nazwie ma długość 205 cm, a jej szerokość waha się od 48 cm u stóp do 75 cm w ramionach. Ta wszechstronna wersja jest przeznaczona dla użytkowników o wzroście do 190 cm i szczupłej lub średniej budowie.
Model posiada 2-warstwowy syntetyczny wypełniacz High-loft Hollowfibre. Nie boi się wilgoci, szybko schnie i jest trwały. Ale najważniejsze jest to, że wypełniacz pozwala używać śpiwora poza sezonem, w tym zapewnia komfortowy nocleg w mrozach od zera do pięciu stopni poniżej zera. A minimalna ekstremalna temperatura dla kokonu sięga -23 °C.
Przemyślane detale zapewniające ciepło i komfort
Deuter Orbit -5 ma wyściełany kołnierz termiczny i ergonomiczny wielokomorowy budka. Ten ostatni łatwo się zaciska, aby zakryć głowę i zmniejszyć utratę ciepła. Objętościowy krój Raised Foot Box zapewnia dodatkowy komfort dla nóg. Zapewnia dodatkową przestrzeń na stopy, dzięki czemu nie będą one dociskane do krawędzi kokonu, a sam wypełniacz w tej części śpiwora jest równomiernie rozłożony i nie pomyli się.
Ochrona i wygoda
Dodatkowa impregnacja zewnętrznej powłoki kokonu Thermo ProLoft zapobiega przenikaniu wilgoci i nie szeleści, czyli nie przeszkadza innym śpiącym w namiocie. Materiał wewnętrzny to miękka i przyjemna w dotyku tkanina poliestrowa Soft Micro. Zapięcie na suwak jest zabezpieczone przed przyciśnięciem i jest uzupełnione paskiem, który poprawia izolację termiczną. Pozwala łatwo otworzyć w ciepłe dni i zapiąć dwie torby w jedną.
Wewnętrzna kieszeń na rzep ułatwi przechowywanie kosztowności.
Śpiwór Deuter Orbit-5 jest świetnie przygotowany do spędzania nocy na świeżym powietrzu od kwietnia do późnej jesieni. Śpiwór wyróżnia się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu może wiernie służyć turystom przez wiele lat.
- Zaprojektowany na wysokość do 185 cm.
Modyfikacje Deuter Orbit -5
Ceny na Deuter Orbit -5 |
---|---|---|---|---|
Deuter Orbit -5 | od 422 zł | 11 oferty | ||
Deuter Orbit -5 L | od 492 zł | 4 oferty |