Śpiwór Deuter Exosphere -6 (2019)
Zdjęcia 4 |
Deuter Exosphere -6 (2019) 198x85 cm205x85 cm |
|
Zaprojektowany na wysokość do 185 cm.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Exosphere -6 (2019)
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Exosphere -6 śpiwór syntetyczny 2023 3704724 | 806 zł |
Śpiwór deuter Exosphere -6° umbra/paprika | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 830 zł |
Deuter Exosphere -6° El Sleeping Bag Brązowy Long / Left Zipper | 944 zł |
deuter Exosphere -6 EL - bardzo długi śpiwór syntetyczny 2023 3704824 | 773 zł |
deuter Exosphere -6 EL - bardzo długi śpiwór syntetyczny 2023 3704824 | 746 zł |
deuter Śpiwór syntetyczny Exosphere -6 2023 3704724 | 800 zł |
Modyfikacje Deuter Exosphere -6 (2019)
Ceny na Deuter Exosphere -6 (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere -6 SL (2019) | od 796 zł | 13 oferty | ||
Deuter Exosphere -6 (2019) | od 746 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →