Спальний мішок Deuter Exosphere -6 (2019)
Фото 4 |
Deuter Exosphere -6 (2019) 198x85 см205x85 см |
|
Розрахований на зріст до 185 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Exosphere -6 (2019)
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Exosphere -6 EL - bardzo długi śpiwór syntetyczny 2023 3704824 | 792 zł |
Śpiwór deuter Exosphere -6° umbra/paprika | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 830 zł |
Deuter Exosphere -6° El Sleeping Bag Brązowy Long / Left Zipper | 945 zł |
deuter Exosphere -6 śpiwór syntetyczny 2023 3704724 | 799 zł |
deuter Exosphere -6 EL - bardzo długi śpiwór syntetyczny 2023 3704824 | 773 zł |
Модификації Deuter Exosphere -6 (2019)
Ціни на Deuter Exosphere -6 (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere -6 SL (2019) | від 732 zł | 14 пропозицій | ||
Deuter Exosphere -6 (2019) | від 773 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →