Śpiwór Deuter Astro Pro 600 (37123173025)
Zdjęcia 5 |
Deuter Astro Pro 600 |
|
Śpiwór puchowy premium marki Deuter to rozwiązanie klasy wyprawowej na cztery sezony użytkowania. Model przeznaczony do wspinaczki górskiej i wspinaczki górskiej, a także noclegu na świeżym powietrzu (nawet bez namiotu). Charakterystyczne cechy kokonu to niewielka waga, która wynosi około 1,2 kg. Ponadto produkt po złożeniu nie jest zbyt obszerny (wymiary 38x18x18 cm). Śpiwór Deuter Astro Pro 600 jest w stanie zapewnić komfortowy sen nawet w niskich temperaturach.
Tak więc kobiety będą mogły beztrosko odpoczywać, gdy robi się zimno do -5 °C, a mężczyźni do -10 °C. Dodatkowo ekstremalne t sięga aż -30°C, co oznacza, że przy tak silnych trzaskach zimna użytkownik musi unikać hipotermii. Dla doskonałej izolacji termicznej zastosowano tu wysokiej jakości puch, kaptur ze ściągaczem oraz dodatkowe elementy konstrukcyjne - kołnierz i ocieplany wałek wzdłuż zamka. Wymiary śpiwora są dość standardowe (długość 205 cm i szerokość w ramionach 85 cm), dzięki czemu będą pasować większości użytkowników o wzroście do 185 cm.Inne cechy warte podkreślenia to pętelka zbierająca światło, przegroda na poduszkę oraz obecność kieszeni wewnętrznej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Kup Deuter Astro Pro 600
Wszystkie ceny 6 →Deuter Uniseks Astro Pro 600 3712323 Śpiwór Puchowy Teal-Paprika Regular o | 1 572 zł |
Deuter Astro Pro 600 L Sleeping Bag Szary | 1 739 zł |
deuter Astro Pro 600 EL - bardzo długi śpiwór puchowy 3712423 | 1 730 zł |
deuter Astro Pro 600 SL damski śpiwór puchowy 3712523 | 1 639 zł |
Deuter Astro Pro 600 Sl Sleeping Bag Pomarańczowy | 1 612 zł |
Deuter Astro Pro 600 Sleeping Bag Szary | 1 612 zł |