Śpiwór Coleman Lotus L
Zdjęcia 5 |
Coleman Lotus L 165x65 cm, t 8 °C205x85 cm, t 8 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Coleman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Coleman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Coleman Lotus L
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór COLEMAN Lotus L | 360 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Coleman Lotus L 205x85cm 220 cm | 219 zł |
Coleman, Śpiwór, Lotus L 205x85cm | 299 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Coleman Lotus L 205x85cm | 299 zł |
Modyfikacje Coleman Lotus L
Ceny na Coleman Lotus L |
---|---|---|---|---|
Coleman Lotus S | od 190 zł | 4 oferty | ||
Coleman Lotus L | od 219 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →