Śpiwór Deuter Orbit -5 L
Zdjęcia 3 |
Deuter Orbit -5 L 205x75 cm220x80 cm |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Orbit -5 L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Orbit -5 L - duży śpiwór z włókien syntetycznych 3701822 | 519 zł |
Śpiwór deuter Orbit -5° long/left mandarine/ink | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 510 zł |
Deuter Orbit -5° L Sleeping Bag Pomarańczowy Long / Left Zipper | 548 zł |
deuter Orbit -5 L - duży śpiwór z włókna sztucznego 3701822 | 490 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model Orbit + 5 ° - długość torby 205 cm, szerokość ramion 75 cm, szerokość nogawki 48 cm, waga 0,9 kg
- Model Orbit + 5 ° L - długość torby 220 cm, szerokość ramion 80 cm, szerokość nogawki 50 cm, waga 1 kg
- Model Orbit + 5 ° SL - długość torby 195 cm, szerokość ramion 75 cm, szerokość nogawek 48 cm, waga 0,9 kg
- Model Orbit -5 ° - długość torby 205 cm, szerokość ramion 75 cm, szerokość nogawki 48 cm, waga 1,4 kg
- Model Orbit -5 ° L - długość torby 220 cm, szerokość ramion 80 cm, szerokość nogawki 50 cm, waga 1,5 kg
- Model Orbit -5 ° SL - długość torby 195 cm, szerokość ramion 75 cm, szerokość nogawek 48 cm, waga 1,4 kg
Modyfikacje Deuter Orbit -5 L
Ceny na Deuter Orbit -5 L |
---|---|---|---|---|
Deuter Orbit -5 | od 463 zł | 11 oferty | ||
Deuter Orbit -5 L | od 490 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →