Śpiwór Deuter Astro 500 SQ (3711421)
Zdjęcia 8 |
Deuter Astro 500 SQ |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Astro 500 SQ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Astro 500 SQ śpiwór puchowy 3711421 | 1 241 zł |
Deuter Astro 500 Sq Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 1 206 zł |
deuter Astro 500 SQ śpiwór puchowy 3711421 | 1 195 zł |
Deuter Astro 500 Sq Sleeping Bag Niebieski Long / Right Zipper | 1 250 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →