Śpiwór Deuter Astro Pro 800 (3712617 3003 1)
Zdjęcia 4 |
Deuter Astro Pro 800 198x82 cm, t -7 °C205x87 cm, t -7 °C |
|
Reprezentujący segment cenowy premium śpiwór Kokon Deuter to jeden z flagowych modeli wyprawowych, który proponuje się do użytku zimą. W związku z tym nadaje się do trudnych wędrówek, wspinaczki górskiej i innych wycieczek na łonie natury przy niesprzyjającej pogodzie. Stan zimowy nie doprowadził do poważnego wzrostu wagi (poniżej 1,5 kg), co jest spowodowane zastosowaniem naturalnego ocieplenia puchem.
Dzięki niemu śpiwór Deuter Astro Pro 800 jest gotowy na ujemne temperatury: komfortowy nocleg dla mężczyzn zapewniony jest przy temperaturze powietrza do -15°C, a dla kobiet do -7°C. Co więcej, w ekstremalnych warunkach model nie zawiedzie podczas silnych mrozów, do -33 °C. Anatomicznie ukształtowany kaptur, równomierne rozłożenie puchu z ochroną przed uderzeniem w jednym miejscu, a także obecność kołnierza termicznego i wałka wzdłuż zamka mają na celu ograniczenie tutaj strat ciepła. Model ma 205 cm długości i 87 cm szerokości w ramionach, co czyni go doskonałym wyborem dla większości użytkowników o szerokich ramionach i wysokich. Zwracamy również uwagę, że dla kobiet dostępna jest pokrewna wersja Astro Pro 800, mniejsza, ale ze zwiększonym wypełnieniem puchem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Kup Deuter Astro Pro 800
Deuter Astro Pro - Sekwoja - papryka L 3712723 | 2 700 zł |
Deuter Deuter Astro Pro 800 L Redwood/Paprika 200 cm Śpiwor Red 3712723-59 | 1 919 zł |
Deuter Astro Pro 800 L Sleeping Bag Brązowy | 1 977 zł |
deuter Astro Pro 800 śpiwór puchowy 3712623 | 1 485 zł |
Deuter Astro Pro 800 Sleeping Bag Brązowy | 1 910 zł |
Modyfikacje Deuter Astro Pro 800
Ceny na Deuter Astro Pro 800 |
---|---|---|---|---|
Deuter Astro Pro 800 SL | od 1 627 zł | 4 oferty | ||
Deuter Astro Pro 800 | od 1 485 zł | 5 oferty |