Śpiwór Deuter Dreamlite (2019)
Zdjęcia 3 |
Deuter Dreamlite (2019) lekki 205x75 cm, t 16 °C220x80 cm, t 16 °C |
|
Zaprojektowany na wysokość do 185 cm.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Dreamlite (2019)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Dreamlite śpiwór z włókien syntetycznych granatowy-żurawina 3703021 | 319 zł |
Deuter Dreamlite L Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 335 zł |
Deuter Dreamlite Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 334 zł |
Modyfikacje Deuter Dreamlite (2019)
Ceny na Deuter Dreamlite (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Dreamlite (2019) | od 319 zł | 3 oferty | ||
Deuter Dreamlite L (2019) | od 350 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →