Śpiwór Deuter Exosphere 0 (2019)
Deuter Exosphere 0 (2019) lekki |
|
Zaprojektowany na wysokość do 185 cm.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Exosphere 0 (2019)
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
deuter Exosphere 0 EL - bardzo długi śpiwór syntetyczny 2023 3704524 | 724 zł |
Śpiwór deuter Exosphere 0° ink/paprika | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 750 zł |
Deuter Exosphere 0° El Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 808 zł |
deuter Exosphere 0 EL - bardzo długi śpiwór syntetyczny 2023 3704524 | 702 zł |
deuter Śpiwór syntetyczny Exosphere 0 2023 3704424 | 639 zł |
Modyfikacje Deuter Exosphere 0 (2019)
Ceny na Deuter Exosphere 0 (2019) |
---|---|---|---|---|
Deuter Exosphere 0 SL (2019) | od 638 zł | 9 oferty | ||
Deuter Exosphere 0 (2019) | od 639 zł | 6 oferty | ||
Deuter Exosphere 0 L (2019) | od 658 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →