Спальний мішок Pinguin Mistral PFM 195
Фото 18 |
Pinguin Mistral PFM 195 185x85 см, t 3 °C195x85 см, t 3 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Mistral PFM 195
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM lewy 195 cm | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM green | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM prawy | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM blue - 175 lewy | 399 zł |
Pinguin Mistral Pfm Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 358 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Pinguin Mistral PFM 195
Ціни на Pinguin Mistral PFM 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Mistral PFM 185 | від 356 zł | 15 пропозицій | ||
Pinguin Mistral PFM 195 | від 358 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →