Śpiwór Pinguin Mistral PFM 195
Zdjęcia 18 |
Pinguin Mistral PFM 195 185x85 cm, t 3 °C195x85 cm, t 3 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Mistral PFM 195
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM lewy 195 cm | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM green | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM prawy | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin MISTRAL PFM blue - 175 lewy | 399 zł |
Pinguin Mistral Pfm Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 358 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Pinguin Mistral PFM 195
Ceny na Pinguin Mistral PFM 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Mistral PFM 185 | od 356 zł | 15 oferty | ||
Pinguin Mistral PFM 195 | od 358 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →