Śpiwór High Peak Hyperion 1L
Zdjęcia 5 |
High Peak Hyperion 1L 210x80 cm, t 6 °C225x82 cm, t 6 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog High Peak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele High Peak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup High Peak Hyperion 1L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
śpiwór Hyperion 1L nylon 225 x 52/82 cm niebieski/zielony | 460 zł |
Śpiwór High Peak Hyperion 1L 225x82x52 niebiesko-zielony lewy 23366 | 430 zł |
High Peak Śpiwór Hyperion 1L 225x82x52 niebiesko-zielony lewy 23366 | 430 zł |
Modyfikacje High Peak Hyperion 1L
Ceny na High Peak Hyperion 1L |
---|---|---|---|---|
High Peak Hyperion 1M | od 342 zł | 2 oferty | ||
High Peak Hyperion 1L | od 430 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →