Plecak Pinguin Integral 30 30 l
Zdjęcia 13 |
Pinguin Integral 30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Integral 30 30 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak na laptopa Pinguin INTEGRAL 30 black - ONE SIZE | 383 zł |
Pinguin Integral 30l Backpack Czarny | 383 zł |
Plecak na laptopa Pinguin INTEGRAL 30 grey - ONE SIZE | 383 zł |
Pinguin Integral 30l Backpack Czarny | 380 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →