Namiot MSR Hubba NX
Wideo 23Zdjęcia 10 |
Jednoosobowy ultralekki (waga 1,12 kg – bez pełnego pokrycia) namiot marki MSR można zaliczyć do rozwiązań trekkingowych w zaawansowanym segmencie cenowym. Przeznaczony jest do pieszych wędrówek i innych wycieczek w trzech porach roku - od wiosny do jesieni. Do zalet modelu należy aluminiowa konstrukcja ramy i piasty, co zwiększa zarówno szybkość montażu, jak i ogólną wytrzymałość i odporność na wiatr.
Namiot MSR Hubba NX zapewni turystowi część sypialną o wymiarach podłogi 216x76 cm, natomiast do środka prowadzi jedno wejście, uzupełnione przedsionkiem o długości 76 cm. Taki przedpokój z pewnością wystarczy, aby pomieścić plecak, odzież wierzchnią jednego użytkownika i inny sprzęt. Wewnętrzna warstwa modelu wykonana jest z siatkowej, oddychającej tkaniny, która między innymi pozwala przy dobrej pogodzie nie korzystać z zewnętrznej markizy i podziwiać rozgwieżdżone niebo przed snem. Spód wykonany jest z nylonu z systemem Ripstop i jest wodoodporny do 3000 mm słupa wody. Ale markiza zewnętrzna ma tylko podstawową ochronę przed wodą - do 1200 mm. Inne funkcje obejmują wstawki wentylacyjne Rainfly, praktyczną rynnę deszczową w obszarze wejściowym, odblaskowe uchwyty, wewnętrzne kieszenie i moskitierę.
Kup MSR Hubba NX
Wszystkie ceny 13 →MSR Hubba NX super lekki wolnostojący namiot iglolo kolor jasnoszary 04081 | 2 167 zł |
MSR MSR Hubba NX Solo Backpacking Tent Green Namiot Green 06203 | 2 589 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX 2 osoby | 2 517 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX | 2 517 zł |
NAMIOT HUBBA HUBBA NX | 2 468 zł |
Modyfikacje MSR Hubba NX
Ceny na MSR Hubba NX |
---|---|---|---|---|
MSR Hubba NX | od 2 061 zł | 14 oferty | ||
MSR Hubba NX 2 | od 2 223 zł | 6 oferty |