Namiot FjallRaven Abisko Lite 1 (F53301)
Wideo 30Zdjęcia 19 |
Zamknij
Menu
FjallRaven Abisko Lite 1
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:1
Sezon:zima, wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliamid
Materiał podłogi:poliamid
Waga:1.38 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup FjallRaven Abisko Lite 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven Uniseks Adult Abisko Lite 1 tunel piasek jeden rozmiar 53301-22Lekki, kompaktowy i odporny na wiatr tunel
Wygodny do trekkingu solo
Dzięki generous Siedząca wysokość i plenty of room for gear Amazon.plZłóż skargę | 3 035 zł |
Fjällräven Abisko Lite 1 Tent ZłocistyKompaktowy i stabilny namiot tunelowy dla samotnych wędrowców, którzy lubią podróżować z mniejszym plecakiem.Jeden główny słup i mocne aluminiowe słupy narożne zapewniają wystarczającą wysokość głowy i przestrzeń nad stopami.Wygodny TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 418 zł |
Fjällräven Abisko Lite 1 Tent NiebieskiKompaktowy i stabilny namiot tunelowy dla samotnych wędrowców, którzy lubią podróżować z mniejszym plecakiem.Jeden główny słupek i mocne narożne słupki aluminiowe zapewniają dużą wysokość głowy i przestrzeń nad stopami.Wygodny TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 190 zł |
Fjällräven Abisko Lite 1 Tent ZłocistyKompaktowy i stabilny namiot tunelowy dla samotnych wędrowców, którzy lubią podróżować z małym plecakiem.Jeden główny słup i mocne słupy narożne z aluminium zapewniają dużą wysokość głowy i przestrzeń nad stopami.Wygodny TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 365 zł |
Wideo recenzje
-14 WINDCHILL MOUNTAIN CAMP - Solo Backpacking Hart Crag- Fjallraven Abisko Lite 1 Lake District #ad
22 stycznia 202344 627 przegląd
AIRA FORCE WATERFALL and Windy Solo Wild Camping near Place Fell Fjallraven Abisko Lite 1 Tent UK
17 listopada 202126 462 przegląd
FJALLRAVEN KEB DOME 2 TENT REVIEW - A True 4 Season 2 Man Shelter - Abisko Lite 1 & 2 #ad
16 lutego 202328 345 przegląd
Wild Camping Scotland - kilpatrick hills - Fjallraven abisko lite 1
7 marca 20227 422 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 1 4 Season Tent With Footprint
15 grudnia 20228 541 przegląd
SOLO WILD CAMPING In The Peak District, Wet & Windy Conditions -Testing The Fjallraven Abisko Lite 1
19 września 20216 760 przegląd
Weather Warning Snow Camping - Fjallraven Abisko Lite 2 - Hilleberg Kaitum 2
19 stycznia 20235 251 przegląd
#272 Lightwave T20 Trail | Hilleberg Nallo/Fjallraven Abisko Lite 2 Rival ? | First Impressions |
28 października 20224 144 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 1 'Back Tor' Peak District Wild Camp
30 lipca 2022235 przegląd
Wild Camping | Steall Falls | Glen Nevis | Fjallraven Abisko Lite 1
18 listopada 20218 678 przegląd
WILD CAMPING in a SNOWSTORM - Storm Barra Solo in the Fjallraven Abisko Lite 2 Tent Lake District UK
15 grudnia 2021134 850 przegląd
Lake District Wild Camping | Fjallraven Abisko Lite 2 | Trangia 27-UL
16 maja 20217 659 przegląd
WILD CAMPING In the Yorkshire Dales FJALLRAVEN Abisko Lite 1 TENT basic review. Backpacking Solo UK
26 lutego 202120 468 przegląd
Fjallraven Abisko 1 Lite Tent Review
5 czerwca 20216 758 przegląd
Fjällräven abisko lite 2 on Rannoch Moor
24 listopada 20229 210 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 1 #fjallraven #fjallravenabiskolite1 #wildcamping
12 lutego 2023264 przegląd
Wild Camping Fjallraven Abisko Lite 1 #wildcamping #camping #campinglife #backtonature #nature
25 lipca 2023568 przegląd
My First Wild Camp with Fjallraven Abisko lite 1 Peak District
18 lipca 20221 886 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 1
10 kwietnia 20224 564 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 1 tent in the snow . Wild camping in the Lake District .
9 maja 20212 243 przegląd
2 day hike at Hovfjällsrundan | First night in Fjällräven Abisko Lite 2
16 sierpnia 20214 941 przegląd
WILD CAMPING in a SNOWSTORM - Storm Barra Solo in the Fjallraven Abisko Lite 2 Tent Lake District UK
12 grudnia 2021359 783 przegląd
How to pitch a tunnel tent - Fjällräven Abisko Lite 2 review
11 lutego 202125 526 przegląd
The search is over - ALMOST the perfect tent? Fjallraven Abisko Lite 2
8 stycznia 202389 369 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 2 Tent: Wild Camp in Cadair Idris
27 lutego 20189 799 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 2 Tent in strong winds (80-100kmph gusts)
9 marca 20203 582 przegląd
Fjallraven Abisko 2 Lite Tent Review | 4 Season tent | Hilleberg Soulo alternative |
27 maja 201932 199 przegląd
Inside Look: Fjallraven Abisko Lite 1
21 czerwca 201834 541 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 2 How to pitch an Abisko Lite 2 in high / strong winds.
20 października 20207 440 przegląd
Fjallraven Abisko Lite 3 Tent
24 maja 20223 300 przegląd
Modyfikacje FjallRaven Abisko Lite 1
Ceny na FjallRaven Abisko Lite 1 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Abisko Lite 1 | od 2 190 zł | 4 oferty | ||
FjallRaven Abisko Lite 2 | od 2 729 zł | 2 oferty | ||
FjallRaven Abisko Lite 3 | od 2 920 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 729 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 130x220x90 cm, całoroczny, stelaż aluminiowy, 360x150x100 cm, 1.74 kg
od 1 909 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 210x120x100 cm, całoroczny, stelaż aluminiowy, okno, 210x175x100 cm, 2.65 kg
od 667 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 220x240x130 cm, okno, 330x250x140 cm, 5.3 kg
od 190 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 190x120x95 cm, 190x120x95 cm, 1.6 kg
od 489 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x210x130 cm, 330x210x130 cm, 4.49 kg
od 1 539 zł
kempingowy, 5-osobowy, miejsce do spania: 210x265x165 cm, okno, 510x280x200 cm, 12.8 kg
od 473 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, 300x200x120 cm, 4.2 kg
od 749 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 220x190x150 cm, okno, 440x200x155 cm, 7.1 kg
od 849 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 210x250x140 cm, 2 przedsionki, okno, 375x260x145 cm, 6 kg
od 409 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 200x160x110 cm, 265x160x110 cm, 2.9 kg
od 532 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, okno, wzmocnione narożniki, 410x200x120 cm, 4.7 kg