Namiot Vaude Taurus 2P
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Vaude Taurus 2P
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vaude Taurus 2P
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE Namiot 2-osobowy Taurus 2P 2-osobowy namiot kopułowy na kemping lub | 966 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Vaude Taurus mossy green | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 035 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Vaude Taurus buckeye | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 810 zł |
Vaude Tents Taurus Tent Czarny 2 Places | 891 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Vaude Taurus buckeye | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 810 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Vaude Taurus mossy green | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 035 zł |
Vaude Tents Taurus 2p Tent Zielony 2 Places | 891 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →