Namiot Vango Tay 200
Zdjęcia 4 |
Vango Tay 200
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.3 kg
Namiot wyposażony jest w elementy odblaskowe.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vango Tay 200
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vango Namiot Vango Tay 200 Treetops | 754 zł |
Vango Namiot TAY 200 TREETOPS 2-osobowy zielony 2 osoby | 499 zł |
Namiot kempingowy 2-osobowy Vango Tay 200 Treetops | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 420 zł |
Vango Namiot TAY 200 TREETOPS 2-osobowy zielony | 499 zł |
Namiot Vango Tay 200 Treetops | 482 zł |
Namiot Vango Tay 200 Treetops | 767 zł |
Modyfikacje Vango Tay 200
Ceny na Vango Tay 200 |
---|---|---|---|---|
Vango Tay 200 | od 420 zł | 7 oferty | ||
Vango Tay 300 | od 586 zł | 6 oferty | ||
Vango Tay 400 | od 680 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →