Namiot Vango Nevis 200
Vango Nevis 200
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.02 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vango Nevis 200
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vango Nevis 200 Zelt grün 2021 Camping-Zelt TENNEVIS P32151 | 1 005 zł |
Vango Namiot Vango Nevis 100 | 955 zł |
Namiot Nevis 200 Alu 2,02 kg 2 osoby | 779 zł |
Namiot Vango Nevis 200 | 1 241 zł |
Namiot Vango Nevis 200 | 690 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →