Namiot Rockland Trail 3
Zdjęcia 4 |
Rockland Trail 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Rockland Trail 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot turystyczny Rockland Trail 3 | 499 zł |
Rockland Rockland Trail 3P Tent Green Namiot Green ROCKLAND-323 | 534 zł |
Rockland Namiot 3-Osobowy Trail | 567 zł |
Namiot dla trzech osób Rockland Trail | 570 zł |
Rockland Namiot 3-Osobowy Trail | 569 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →