Намет Rockland Trail 3
Фото 4 |
Rockland Trail 3
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Rockland Trail 3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot turystyczny Rockland Trail 3 | 499 zł |
Rockland Rockland Trail 3P Tent Green Namiot Green ROCKLAND-323 | 539 zł |
Rockland Namiot 3-Osobowy Trail | 569 zł |
Namiot dla trzech osób Rockland Trail | 570 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →