Namiot Vango Tay 300
Zdjęcia 4 |
Vango Tay 300
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4 kg
Namiot wyposażony jest w elementy odblaskowe.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vango Tay 300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vango Namiot Treetops Tay 300 TERTAYT15165 | 645 zł |
Vango Namiot Vango Tay 300 Treetops | 917 zł |
Vango Namiot TAY 300 TREETOPS 3-osobowy zielony 3 osoby | 659 zł |
Namiot Vango Tay 300 Treetops | 1 016 zł |
Modyfikacje Vango Tay 300
Ceny na Vango Tay 300 |
---|---|---|---|---|
Vango Tay 200 | od 480 zł | 8 oferty | ||
Vango Tay 300 | od 645 zł | 4 oferty | ||
Vango Tay 400 | od 725 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →