Mata turystyczna Sea To Summit Ultralight Mat Reg
Sea To Summit Ultralight Mat Reg |
Kolor | | Rodzaj | dmuchana | Liczba miejsc | 1 | R-Value (przewodność cieplna) | 3.1 | Waga | 0.4 kg | Liczba zaworów | 1 szt. | Materiał góry | nylon | Materiał dołu | nylon | Pokrowiec | | Pompka | worek pompka | Wymiary (DxSxG) | 183x55x5 cm | Wymiary (po złożeniu) | 17x7.5 cm | Data dodania do E-Katalog | lipiec 2016 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sea To Summit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sea To Summit.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Sea to Summit Sporting Goods żółty standard AMULRASW zestawie z workiem pomp Amazon.pl
Złóż skargę | | 411 zł | | |
|
| Mata pompowana Sea to Summit Ultralight ASC Reg AMULRG yellow 183/5.0 Materac turystyczny pompowany Wymiary: 183 x 55 cm Grubość: 5 cm Wymiary po złożeniu: 17 x 7,5 cm Waga: 395 g Współczynnik... więcejR-value: 1.1 ASTM Liczba komór powietrznych Air Sprung Cells: 181 Materiał: 40D nylon Ripstop / TPU z systemem antybakteryjnym Ultralekka konstrukcja Jednokierunkowy wentyl ułatwiający napełnianie i opróżnianie materaca Pojedyncza warstwa komór powietrznych Wytrzymały, lekki materiał nylonowy W zestawie łatki naprawcze i pokrowiec transportowy Jeden z najmniejszych materacy turystycznych dostępny na rynku. Waży niespełna 400 gram, a to dzięki innowacyjnej konstrukcji Air Sprung Cells, czyli systemowi powietrznych komór o jednowarstwowej konstrukcji. Materac posiada grubość około 5 cm po napompowaniu, czemu służy pojedynczy centralnie umieszczony zawór. Materac posiada anatomiczny kształt (szerszy w ramionach), a gęstość ułożenia komór powietrznych pozwala na komfortowy wypoczynek także na nierównym podłożu. Model UltraLight sugerowany jest na sezon cieplejszy, jako lekka i kompaktowa mata turystyczna. Intersport.plZłóż skargę | | 660 zł | | |
|
| Sea To Summit Sea To Summit UltraLight Regular Yellow Air Mat Yellow AMULRTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Gdy Twoim celem jest lekkość, a komfort to priorytet, Ultralight... więcejAir Mat jest idealna. Pad otrzymał nagrodę „Best New Gear” w 2014 roku od Gear Institute za innowacyjną konstrukcję i łatwość użytkowania. Dzięki pojedynczej warstwie Air Sprung Cells ta podkładka zapewnia minimalny rozmiar i wagę i jest idealna dla miłośników wyścigów przygodowych, lekkich turystów z plecakiem, entuzjastów wędrówek z plecakiem lub każdego, kto szuka komfortu w ciepłych warunkach pogodowych. Cechy: 1.1 Wartość R jest przeznaczona do użytku w ciepłych warunkach pogodowych. Lżejszy, cichszy i wytrzymalszy materiał wierzchni 30D/40D z laminacją płynną Sea to Summit jest niezwykle niezawodny. Szybkie i łatwe napełnianie, opróżnianie i regulacja jest możliwe dzięki naszemu wielofunkcyjnemu zaworowi i dostarczonemu workowi Airstream Pump/stuff. System PillowLock zapobiega zsuwaniu się poduszki Sea to Summit Eros. Powłoka antybakteryjna dodana do formuły laminowania TPU zapobiega wewnętrznemu rozwojowi pleśni. W zestawie worek na rzeczy, który może służyć jako pompka, zestaw naprawczy z sześcioma samoprzylepnymi łatkami i zapasową wkładką zaworową. Technologie: JEDNOWARSTWOWE KOMÓRKI POWIETRZNE ZINTEGROWANY STRUMIEŃ POWIETRZNY PRZECIWdrobnoustrojowy NYLONOWA TKANINA 30D/40D Specyfikacja techniczna: NAJLEPSZE ZASTOSOWANIE: Ultralight Backpacking, Bike Touring W ZESTAWIE: Worek na pompę Airstream / worek na rzeczy i zestaw naprawczy do maty TKANINA: Tkanina z nylonu 30D/40D z antybakteryjnym, wytłaczanym płynem laminowanym TPU WARTOŚĆ R: 1,1 OCENA SEZONOWA: Letnia mata powietrzna SPECJALNE: Wytłaczane laminowanie TPU w celu zmniejszenia rozwarstwienia
Kraj pochodzenia: Tajwan
Materiał: Termoplastyczny poliuretan (TPU);Nylon
Wariant: Regular
Rodzaj działalności: Trekking;Backpacking
Kolor według producenta: Yellow
Kolor: Żółty
Sezon: Lato
Typ produktu: Air Mat
Wymiary po złożeniu: 18 x 9 cm
Wysokość: 5 cm
Grupa wiekowa: Dorosły
Długość: 184 cm
Szerokość: 55 cm
Waga: 395 g Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 481 zł | | |
|
| Sea To Summit, Mata samopompująca, Ultralight, żółty, 183x55x5cmSea To Summit, Mata samopompująca, Ultralight R, żółta, 183x55x5cm Ultralekki materac Ultralight zbudowany został przy wykorz... więcejystaniu pojedynczej warstwy komó... Empik.plZłóż skargę | | 515 zł | | |
|
| Mata dmuchana Sea to Summit UltraLight ASC Insulated Mat 5 cm | WYSYŁKA W Mata Sea to Summit UltraLight ASC Insulated Mat Regular | Rozmiar: Regular | Kolor: Pomarańczowy | Taniej o 20% | Zakup na Ra... więcejty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | | 640 zł | | |
Modyfikacje Sea To Summit Ultralight Mat Reg
Ceny na Sea To Summit Ultralight Mat Reg |
---|
| Sea To Summit Ultralight Mat XSmall | | od 542 zł | 1 oferta |
| Sea To Summit Ultralight Mat Small | | od 434 zł | 12 oferty |
| Sea To Summit Ultralight Mat Reg | | od 411 zł | 19 oferty |
| Sea To Summit Ultralight Mat Large | | od 606 zł | 7 oferty |
Dynamika cen dla Sea To Summit Ultralight Mat Reg