Namiot Vango Tay 400
Zdjęcia 9 |
Vango Tay 400
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.8 kg
Namiot wyposażony jest w elementy odblaskowe.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vango Tay 400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vango Treetops Tay 400 namiot TERTAY T15173 | 788 zł |
Namiot kempingowy 4-osobowy Vango Tay 400 Treetops | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 750 zł |
Namiot Vango Tay 400 Treetops | 725 zł |
Modyfikacje Vango Tay 400
Ceny na Vango Tay 400 |
---|---|---|---|---|
Vango Tay 200 | od 480 zł | 7 oferty | ||
Vango Tay 300 | od 645 zł | 4 oferty | ||
Vango Tay 400 | od 725 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →