Namiot Fjord Nansen Andy IV
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Fjord Nansen Andy IV
3 -osobowe
3.8 kg
4 -osobowe 4.9 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.9 kg
. Trwała markiza tego 4-osobowego namiotu trekkingowego wykonana jest z poliestru i ma doskonałą wodoodporność, nie przepuszcza wody przez szwy uszczelnione specjalną taśmą. Dzięki temu wnętrze namiotu będzie suche i wygodne przez całą wędrówkę. Aby utrzymać porządek w namiocie, przewidziano mały bagaż, wewnętrzne kieszenie i wiszącą półkę. Jest moskitiera.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Fjord Nansen Andy IV
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot czteroosobowy Fjord Nansen Andy IV thyme green - ONE SIZE | 730 zł |
Namiot Fjord Nansen Andy IV | 616 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fjord Nansen Andy IV
Ceny na Fjord Nansen Andy IV |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Andy III | od 559 zł | 5 oferty | ||
Fjord Nansen Andy IV | od 616 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →