Namiot Easy Camp Magnetar 400 (120416)
Zdjęcia 9 |
Easy Camp Magnetar 400
2 -osobowe
2.9 kg
4 -osobowe 4 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Magnetar 400
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EASY CAMP 120416 | 450 zł |
Easy Camp Namiot Magnetar 400, 4-osobowy, rustykalna zieleń | 759 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Magnetar 400 oliwkowy | 671 zł |
Namiot turystyczny dla czterch osób Easy Camp Magnetar 400 rustic green - | 671 zł |
Namiot 4-osobowy Easy Camp Magnetar 400 - rustic green | 759 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Easy Camp Magnetar 400
Ceny na Easy Camp Magnetar 400 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Magnetar 200 | od 403 zł | 5 oferty | ||
Easy Camp Magnetar 400 | od 450 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →