Namiot Salewa Denali III
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Salewa Denali III
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:nylon
Waga:3.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Salewa Denali III
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Salewa Lekki namiot kopułowy Denali III unisex dostępny w kolorze kaktusowWszechstronny namiot Caping – namiot kopułowy z podwójnymi ściankami dla 3 osób jest idealny do wędrówek i trekkingu o każdej porze roku. Wytrzymała i niezawodna konstrukcja kopuły jest wystarczająco wytrzymała na wyprawę trekkingową i wystarczająco lekka do jazdy na rowerze.
Stabilny i bezpieczny: Aby utrzymać Ciebie i Twoje rzeczy w suchości, wy... więcejtrzymała tkanina i poliestrowa prześcieradło rozporowe namiotu outdoorowego zapewniają, że woda nie dostanie się do wodoodpornego namiotu 3000 mm.
Wygodna konstrukcja: Ponadto 3-osobowy namiot ma dwa przedsionki do gotowania lub przechowywania sprzętu, a dwa wejścia poprawiają komfort wnętrza.
Wygodne noce: System wentylacji namiotu trekkingowego ma boczne otwory wentylacyjne, które umożliwiają wygodną regulację dopływu świeżego powietrza, dzięki czemu zawsze masz idealną temperaturę dla spokojnego snu.
Łatwa instalacja i transport – lekkie i mimo to solidne aluminiowe drążki T6 zapewniają, że namiot jest gotowy w mgnieniu oka. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją montażu. Amazon.plZłóż skargę | 1 234 zł |
Salewa Denali Iii Tent SzaryUniwersalny i wytrzymały 3-osobowy, 3-sezonowy, górski namiot bazowy do trekkingu i wędrówek z charakterystycz TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 998 zł |
Salewa Denali Iii Tent Zielony 3 PlacesSolidny, kompaktowy i całoroczny namiot dla 3 osób Salewa Denali iii jest idealnym schronieniem dla alpinistów i wczasowiczów. Ten wszechstronny namiot jest przestronny, łatwy w budowie i oferuje funkcjonalność techniczną w środowisku górskim.Konstru TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 981 zł |
Wideo recenzje
SALEWA Denali II / III / IV
3 sierpnia 2015163 965 przegląd
#Salewa #Denali III - ⛺ Tent | Tienda de Campaña | Carpa - Set Up | Montar | 3-person 3-seasons
7 marca 201912 272 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 364 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 229x168x117 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 2.7 kg
od 1 324 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x200x130 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, baldachim, 350x210x135 cm, 4.15 kg
od 1 485 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x160x100 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 280x2100x110 cm, 2.35 kg
od 1 077 zł
trekkingowy, 4-osobowy, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 365x220x133 cm, 4.2 kg
od 1 057 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x160x100 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 280x220x110 cm, 2.9 kg
od 974 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 220x210x120 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 380x220x125 cm, 4.1 kg
od 1 535 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 185x235x116 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 345x245x123 cm, 3.9 kg
od 1 151 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 240x190x125 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 240x340x125 cm, 3.4 kg
od 1 108 zł
trekkingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 220x210x130 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 400x210x130 cm, 3.5 kg
od 1 079 zł
trekkingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 220x210x130 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 380x220x135 cm, 3.8 kg
od 1 082 zł
trekkingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 210x215x115 cm, całoroczny, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 330x215x125 cm, 3.6 kg
od 999 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 185x220x115 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 365x230x120 cm, 3.3 kg