Namiot Vango Skye 500
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Vango Skye 500
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:9.33 kg
Obecność elementów odblaskowych na namiocie i osłonach przeciwwiatrowych.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vango Skye 500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vango Skye 500 Namiot 5-osobowy zielony | 1 000 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Vango Skye 500 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 1 000 zł |
Namiot Vango Skye 500 | 1 199 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Vango Skye 500
Ceny na Vango Skye 500 |
---|---|---|---|---|
Vango Skye 300 | od 1 267 zł | 1 oferta | ||
Vango Skye 400 | od 759 zł | 6 oferty | ||
Vango Skye 500 | od 1 000 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →