Namiot Coleman Oak Canyon 4 (2000038889)
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Coleman Oak Canyon 4
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:18.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Oak Canyon 4
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman 2000030287 Namiot Zielony/Szary 4 Osobowy | 2 060 zł |
Namiot COLEMAN Oak Canyon 4 Zielony | 2 105 zł |
Coleman, Namiot turystyczny, OAK CANYON 4, zielony, 200x280x485cm | 2 899 zł |
Namiot COLEMAN Oak Canyon 4 Zielony | 2 105 zł |
Namiot Coleman OAK CANYON 4 4 osoby | 3 300 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →