Namiot Coleman Skydome 4
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Coleman Skydome 4
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Skydome 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Namiot kempingowy namiot Skydome z parawanem 2000037520 | 691 zł |
Coleman 4-osobowy Darkroom SkyDome Tent 2000036528 | 819 zł |
Coleman Skydome namiot kempingowy z technologią Dark Room 4 osoby z parawa | 1 157 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Coleman Skydome 4
Ceny na Coleman Skydome 4 |
---|---|---|---|---|
Coleman Skydome 2 | od 692 zł | 1 oferta | ||
Coleman Skydome 4 | od 691 zł | 3 oferty | ||
Coleman Skydome 6 | od 1 846 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →