Namiot Coleman Polygon 5
Zdjęcia 11 |
Coleman Polygon 5
5 -osobowe
11 kg
6 -osobowe 14.5 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, okno
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:11 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Polygon 5
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Unisex Polygon 5 Namiot Rodzinny Brązowy 333 x 317 x 193 m CM2116 | 907 zł |
Namiot COLEMAN Pentagon 5 | 1 499 zł |
Namiot COLEMAN Pentagon 5 | 1 520 zł |
Namiot turystyczny Coleman Pentagon 5 | 1 520 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Coleman Polygon 5
Ceny na Coleman Polygon 5 |
---|---|---|---|---|
Coleman Polygon 5 | od 907 zł | 9 oferty | ||
Coleman Polygon 6 | od 1 191 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →