Namiot High Peak Vision 3 (923767)
Zdjęcia 3 |
High Peak Vision 3
2 -osobowe
1.9 kg
3 -osobowe 2.4 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.4 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Vision 3
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Namiot samorozkładający Vision 3 namiot Pop Up dla 3 osób namiot | 411 zł |
Namiot turystyczny High Peak Vision 3 zielony | 319 zł |
Namiot turystyczny High Peak Vision 3 czarny 3 osoby | 437 zł |
High Peak, Namiot 3-osobowy, Vision10123, zielony, 235x180x100 cm | 466 zł |
Namiot turystyczny High Peak Vision 3 | 437 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje High Peak Vision 3
Ceny na High Peak Vision 3 |
---|---|---|---|---|
High Peak Vision 2 | od 285 zł | 7 oferty | ||
High Peak Vision 3 | od 319 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →