Namiot Coleman Vail 6L (2000038912)
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Coleman Vail 6L
4 -osobowe
21.4 kg
6 -osobowe 25.2 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:6
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:25.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Vail 6L
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot COLEMAN Vail 6 Long | 3 699 zł |
Namiot turystyczny Coleman Vail 6 Long | 3 225 zł |
Namiot COLEMAN Vail 6 Long | 3 699 zł |
Namiot turystyczny Coleman Vail 6 Long | 2 969 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Coleman Vail 6L
Ceny na Coleman Vail 6L |
---|---|---|---|---|
Coleman Vail 4L | od 2 559 zł | 7 oferty | ||
Coleman Vail 6L | od 2 945 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →