Plecak Ferrino Triolet 32+5 37 l
Zdjęcia 6 |
Ferrino Triolet 32+5 37 l53 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferrino 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferrino.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferrino Triolet 32+5 37 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino - Plecak trekkingowy i alpinistyczny Triolet 325 - Żółty Żółty Tag | 722 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Triolet 32+5 l yellow | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 560 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Triolet 32+5 Kolor: żółty | 597 zł |
Ferrino Triolet 32+5l Backpack Pomarańczowy | 579 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka Ferrino Triolet 32+5:
- Dostęp z przodu do komory głównej
Modyfikacje Ferrino Triolet 32+5
Ceny na Ferrino Triolet 32+5 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Triolet 32+5 37 l | od 528 zł | 12 oferty | ||
Ferrino Triolet 48+5 53 l | od 557 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →