Рюкзак Ferrino Triolet 48+5 53 л
Фото 4 |
Ferrino Triolet 48+5 37 л53 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferrino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferrino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferrino Triolet 48+5 53 л
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino TRIOLET 48 5 SZARY Plecak do wspinaczki górskiej i narciarstwa gór | 684 zł |
Ferrino Ferrino Triolet 48+5 Grey Outdoor plecak Grey 75661-2022MDD | 557 zł |
Plecak wspinaczkowy Ferrino Triolet 48 + 5 l dark/grey | WYSYŁKA W 24H | 3 | 680 zł |
Plecak alpinistyczny FERRINO Triolet 48 + 5 gray | 790 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака Ferrino Triolet 48+5:
- Фронтальний доступ в основне відділення
Модификації Ferrino Triolet 48+5
Ціни на Ferrino Triolet 48+5 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Triolet 32+5 37 л | від 528 zł | 12 пропозицій | ||
Ferrino Triolet 48+5 53 л | від 557 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →