Plecak Targus Mobile Elite 15-16 (TBB618GL)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Targus Mobile Elite 15-16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus Mobile Elite 15-16
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
40 cm MOBILE ELITE plecak Mobile Elite Backpack | 283 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Mobile Elite 15-16 cali Czarny | 288 zł |
Targus 15.6'' Mobile Elite Backpack TOR-LAP-TAR-304 | 249 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Mobile Elite 15-16 cali Czarny | 289 zł |
TARGUS 15.6inch Mobile Elite Backpack | 340 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →