Plecak Targus XL Notebook Backpac 17 (TCB001)
Zdjęcia 10 |
Targus XL Notebook Backpac 17 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus XL Notebook Backpac 17
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Atmosphere 17-18" XL Laptop Backpack - Black/Blue AOTARNP18000000 | 403 zł |
Targus Atmosphere 17-18'' czarno-niebieski TOR-LAP-TAR-250 | 239 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Atmosphere XL 17-18 cali Czarno-niebieski | 374 zł |
Targus Atmosphere 17-18" XL Laptop Backpack - Black/Blue 37273 | 414 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Atmosphere XL 17-18 cali Czarno-niebieski | 374 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →