Plecak Samsonite Guardit 2.0 17.3 27.5 l
Zdjęcia 36 |
Samsonite Guardit 2.0 17.3 |
|
Miejski plecak specjalistycznej marki Samsonite wykonany jest w dyskretnym designie i przeznaczony jest do codziennego użytku. W linii marki Guardit model jest najbardziej przestronnym rozwiązaniem, ponieważ łączna pojemność wynosi 27,5 litra. Jednocześnie wymiary i waga są stosunkowo niewielkie: odpowiednio 48x32x21 cm i 820 gramów. Plecak Samsonite Guardit 2.0 L wykonany jest z gęstego poliestru, dla którego deklarowana jest gotowość do intensywnego użytkowania i obciążeń, zdolność do dobrego utrzymania kształtu i bezproblemowego oczyszczenia z zabrudzeń.
Oprócz komory głównej znajduje się osobna komora na laptopa, w której zmieści się nie tylko 17,3-calowy laptop, ale także tablet (jest na niego specjalna kieszeń). Użytkownicy powinni być również zadowoleni z obecności różnych małych kieszeni, a mianowicie dwóch siatkowych otwartych (po bokach) i trzech zapinanych na zamek (dolny, przedni i górny). Na przykład ta ostatnia jest idealna na okulary przeciwsłoneczne, podczas gdy dwie pozostałe mogą przenosić artykuły biurowe, dokumenty i inne drobiazgi. Wśród innych cech warto podkreślić obecność paska z tyłu do mocowania modelu na walizce.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Kup Samsonite Guardit 2.0 17.3 27.5 l
Wszystkie ceny 19 →Samsonite Guardit 20 115331/1090 Plecak Niebieski 275 l | 336 zł |
Samsonite GUARDIT 2.0 | 301 zł |
Samsonite Plecak na laptopa Guardit 2.0 17.3 czarny AOSMNNP00000215 | 349 zł |
Samsonite Guardit 2.0 17.3'' czarny TOR-LAP-SMS-367 | 319 zł |
Samsonite Guardit 2.0 17,3" Czarny | 309 zł |
Modyfikacje Samsonite Guardit 2.0 17.3
Ceny na Samsonite Guardit 2.0 17.3 |
---|---|---|---|---|
Samsonite Guardit 2.0 14.1 17.5 l | od 209 zł | 21 oferta | ||
Samsonite GuardIt 2.0 15.6 22.5 l | od 212 zł | 38 oferty | ||
Samsonite Guardit 2.0 17.3 27.5 l | od 296 zł | 19 oferty |