Walizka Samsonite Guardit 2.0 Rolling 29
Zdjęcia 13 |
Samsonite Guardit 2.0 Rolling 29 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Guardit 2.0 Rolling 29
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Guardit 20 Plecak Czarny 156" 115333/1090 | 467 zł |
Plecak Samsonite Guardit 2.0 15.6" (115333-1041) | 687 zł |
Plecak Samsonite Guardit 2.0 15.6'' (115333-1041) | 693 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Plecak na kołach SAMSONITE CM509009 15,6''GUARDIT 2. | 594 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Plecak do laptopa SAMSONITE GUARDIT 2.0 CM509009 (15 | 693 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →