Walizka Kipling Youri Spin M
Zdjęcia 5 |
Kipling Youri Spin M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kipling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kipling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kipling Youri Spin M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kipling Uniseks NEW YOURI SPIN M Piórnik Niebieski Bleu 2 One size KI77069 | 771 zł |
Kipling Basic New Youri Spin 4 kółka Walizka M 68 cm blue bleu 2 - Mężczyź | 756 zł |
Kipling Basic New Youri Spin 4 kółka Walizka M 68 cm black noir - Mężczyźn | 756 zł |
Modyfikacje Kipling Youri Spin
Ceny na Kipling Youri Spin |
---|---|---|---|---|
Kipling Youri Spin S | od 584 zł | 3 oferty | ||
Kipling Youri Spin M | od 756 zł | 3 oferty | ||
Kipling Youri Spin L | od 819 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →