Walizka Samsonite Base Boost 73.5
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Samsonite Base Boost 73.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Base Boost 73.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Walizka Samsonite Base Boost 66 cm powiększana czarna | 639 zł |
Samsonite Walizka średnia Base Boost 79201-1041-1CNU Czarny | 600 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Base Boost 66 cm powiększana | 639 zł |
Samsonite Walizka średnia Base Boost 79201-1598-1CNU Granatowy | 600 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsonite Base Boost
Ceny na Samsonite Base Boost |
---|---|---|---|---|
Samsonite Base Boost 39 | od 700 zł | 2 oferty | ||
Samsonite Base Boost 73.5 | od 600 zł | 4 oferty | ||
Samsonite Base Boost 112.5 | od 577 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →