Walizka Samsonite Lite-Shock 98.5
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Samsonite Lite-Shock 98.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Lite-Shock 98.5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Lite-Shock Spinner 75/28 Walizka Czarny 985 L 62766/1041 | 1 640 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Lite-Shock 75cm zielona | 1 999 zł |
Samsonite Walizka duża Lite Shock 62766-1041-1HUU Czarny | 1 999 zł |
Walizka duża 98,5 l Samsonite Lite-Shock - sand | 1 949 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Lite-Shock 75cm czarna | 1 999 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsonite Lite-Shock
Ceny na Samsonite Lite-Shock |
---|---|---|---|---|
Samsonite Lite-Shock 36 | od 1 232 zł | 5 oferty | ||
Samsonite Lite-Shock 73 | od 1 459 zł | 6 oferty | ||
Samsonite Lite-Shock 98.5 | od 1 640 zł | 8 oferty | ||
Samsonite Lite-Shock 124 | od 1 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →