Walizka Samsonite Paradiver Light 51 (01N09008)
Zdjęcia 4 |
Samsonite Paradiver Light 51 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Paradiver Light 51
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Paradiver Light Plecak Reisetasche S 2 Rollen 55 cm 51 l czarny | 778 zł |
Torba podróżna Samsonite Paradiver Light 51 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 935 zł |
Torba podróżna Samsonite Paradiver Light 51 l jeans blue | WYSYŁKA W 24H | | 935 zł |
Torba podróżna Samsonite Paradiver Light 51 l jeans blue | WYSYŁKA W 24H | | 935 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →