Валіза Samsonite Airea 41
Відео 2Фото 13 |
Samsonite Airea 41 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsonite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsonite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsonite Airea 41
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Airea 55 cm czarna | 713 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Airea 133623-1041-1CNU Czarny | 890 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Airea 55 cm granatowa | 713 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Airea 55 cm czarna | 756 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Airea 55 cm granatowa | 756 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Airea 133623-1247-1CNU Granatowy | 710 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsonite Airea
Ціни на Samsonite Airea |
---|---|---|---|---|
Samsonite Airea 41 | від 710 zł | 6 пропозицій | ||
Samsonite Airea 43.5 | від 756 zł | 2 пропозиції | ||
Samsonite Airea 81.5 | від 776 zł | 6 пропозицій | ||
Samsonite Airea 120 | від 850 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →