Walizka Samsonite Airea 41
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Samsonite Airea 41 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Airea 41
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Airea 55 cm czarna | 756 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Airea 133623-1041-1CNU Czarny | 890 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Airea 55 cm granatowa | 756 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Airea 55 cm czarna | 713 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Samsonite Airea 55 cm granatowa | 713 zł |
Samsonite Walizka kabinowa Airea 133623-1247-1CNU Granatowy | 710 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsonite Airea
Ceny na Samsonite Airea |
---|---|---|---|---|
Samsonite Airea 41 | od 710 zł | 6 oferty | ||
Samsonite Airea 43.5 | od 756 zł | 2 oferty | ||
Samsonite Airea 81.5 | od 752 zł | 6 oferty | ||
Samsonite Airea 120 | od 846 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →