Walizka Samsonite Respark 92
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Samsonite Respark 92 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Respark 92
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Walizka Samsonite Respark 67 cm czarna powiększana | 1 099 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Respark 67 cm granatowa powiększana | 1 099 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Respark 67 cm zielona powiększana | 1 099 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Respark 67 cm powiększana czarna | 1 099 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsonite Respark
Ceny na Samsonite Respark |
---|---|---|---|---|
Samsonite Respark 43 | od 949 zł | 4 oferty | ||
Samsonite Respark 92 | od 1 099 zł | 4 oferty | ||
Samsonite Respark 140 | od 1 199 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →