Walizka Samsonite Lite-Shock 73
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Samsonite Lite-Shock 73 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Lite-Shock 73
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Walizka Samsonite Lite-Shock 69cm zielona | 1 949 zł |
Samsonite Walizka średnia Lite-Shock 62765-1686-1HUU Zielony | 1 459 zł |
Średnia walizka Samsonite Lite-Shock spinner - petrol blue | 1 614 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Lite-Shock 69cm czarna | 1 949 zł |
Samsonite Walizka średnia Lite-Shock 62765-1041-1HUU Czarny | 1 459 zł |
Walizka średnia Samsonite Lite-Shock 73 l - black | 1 614 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsonite Lite-Shock
Ceny na Samsonite Lite-Shock |
---|---|---|---|---|
Samsonite Lite-Shock 36 | od 1 232 zł | 5 oferty | ||
Samsonite Lite-Shock 73 | od 1 459 zł | 6 oferty | ||
Samsonite Lite-Shock 98.5 | od 1 640 zł | 8 oferty | ||
Samsonite Lite-Shock 124 | od 1 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →